ART / Lithographs / Litograph in colors 12422109
nr 1242 2109
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Himmelsfärd. Signed, numbered HC 31/36. Subject: 57x57,
LITOGRAPH IN COLORS, Himmelsfärd. Signerad, numrerad HC 31/36. Motivet: 57x57
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
4000
SEK 7400
Monday Mars 18 2019
at 19:08:43
4.000 kr
3.200 kr
3.400 kr (Robot)
3.600 kr
3.800 kr (Robot)
4.200 kr
4.600 kr
5.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Robot)
5.800 kr
6.200 kr
6.600 kr
6.600 kr
6.600 kr (Robot)
7.000 kr
7.200 kr
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson